Nejlepší půjčky bez doložení příjmu

Nejlepší půjčky bez doložení příjmu

Nebankovních půjček je dnes na českém trhu už obrovské množství a na jejich poskytování se zaměřují stovky různých společností nebo fyzických osob. Všichni se předhánějí, kdo poskytne lepší a atraktivnější nabídku a klienti tak mají možnost získat úvěr za lepších podmínek, než tomu bylo ještě před pár lety.

K nejvyhledávanějším úvěrovým produktům patří půjčka bez doložení příjmu. Ty jsou zajímavé nejen pro nezaměstnané, ale také pro ty, kteří např. pracují beze smlouvy nebo jim jejich nadřízený nechce potvrzení vydat. Výhodou těchto půjček je i rychlost – vyřízení, odeslání a následná kontrola může zabrat spoustu času, u půjček bez doložení příjmu se dá všechno vyřídit i během několika málo minut.

Možností je spousta, vše se dá vyřídit online

Zatímco u banky jsou podmínky dost přísné a bez potvrzení o příjmu úvěr nedostanete (snad jen s výjimkou, když vám na účet pravidelně delší dobu chodí výplata), v nebankovním sektoru je situace opačná. Společností, které vám půjčku dají i bez doložení příjmů je mnoho, navíc se to obvykle obejde bez nutnosti jezdit na pobočku – tento typ úvěrů se dá běžně sjednat přes internet z pohodlí vašeho domova.

Ideálním řešením je použít webový srovnávač půjček

Vybrat si nejlepší půjčku můžete různými způsoby – někdo dá na doporučení známých, jiný se řídí reklamou, někteří lidé zase příliš spěchají a reagují hned na první nabídku půjčky, kterou uvidí např. v novinách, nebo v internetové diskusi. Opravdu spolehlivou, bezpečnou a ověřenou cestou, jak si vybrat nejlepší půjčky bez doložení příjmu, jsou ale především internetové portály, zaměřené na srovnání půjček. Na nich jednak naleznete požadované úvěry pěkně srovnané a navíc roztříděné do jednotlivých kategorií – můžete si tak rovnou vyfiltrovat vámi požadovaný typ úvěru. Navíc mají tyto weby jednu velkou přidanou hodnotu – všechny půjčky, kterou jsou na nich uvedeny, jsou pečlivě prověřené a zcela se tak vyhnete nebezpečí, že byste naletěli podvodníkům.

Vybrané úvěry se dají získat i bez poplatků

Některé nebankovní půjčky bez doložení příjmů mají i jednu velmi lákavou vlastnost – nemusíte u nich platit žádné úroky ani poplatky a půjčka vás tak nebude nic stát – vrátíte pouze to, co jste si půjčili. Takovýchto úvěrových nabídek se v posledním roce začalo objevovat čím dál více, jednou z těch nejznámějších je půjčka Zaplo, kterou jste mohli zaznamenat i v televizní reklamě, kde ji propagoval známý televizní moderátor Láďa Hruška. Kromě půjčky Zaplo.cz si bez poplatku můžete půjčit peníze také u Via SMS nebo Ferratum.

U krátkodobých půjček si hlídejte termín splatnosti

To, že je třeba splácet závazky včas a dodržovat termíny, samozřejmě platí pro všechny typy úvěrů, ať už jsou bankovní či nebankovní, na pár tisíc nebo třeba na půl milionu. U rychlých a krátkodobých úvěrů se vám ale případné zpoždění může obzvlášť prodražit. U půjček zdarma můžete pozdním splacením přijít o výhodu nulových úroků, u ostatních pak může opožděná splátka znamenat mnohem vyšší poplatek nebo i pokutu za prodlení. Raději se tak předem informujte, zda je důležitý den, kdy platbu odešlete, nebo den, kdy bude splátka připsaná na účet banky, stejně tak je dobré podívat se na způsoby platby, rychlost převodu atd.

Půjčka bez doložení příjmu vám může rychle a účinně pomoci v nepříjemné životní situaci, pokud ji ale včas nesplatíte, nebo si o ni požádáte u podvodníků, může vám naopak život zkomplikovat. Pokud si ale takový úvěr vyberete pomocí nezávislého portálu, zaměřeného na srovnání půjček a úvěr pak splatíte v řádném termínu, žádné problémy vám nehrozí.

Similar Posts
Půjčujte si peníze opravdu rychle a diskrétně, nebankovní řešení je oblíbené
Půjčujte si peníze opravdu rychle a diskrétně, nebankovní řešení je oblíbené
Když se řekne půjčky, určitě nikomu nemusí vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Vždyť jde o běžnou součást života, která snad...
Vyberte si tu nejlepší hotovostní půjčku na trhu
Vyberte si tu nejlepší hotovostní půjčku na trhu
Hotovostní půjčky tu nejsou jen pro ty, kteří nemají účet v bance a z nějakého důvodu jej ani nechtějí mít založený. Jsou...
Nebankovní půjčky nemusí být špatnou volbou, když víte jak vybrat
Nebankovní půjčky nemusí být špatnou volbou, když víte jak vybrat
Půjčovat si nebankovní formou peníze určitě není žádná chyba, naopak, jedná se o velmi zodpovědné rozhodnutí. Důležité je jen to,...